Grała młodzież

Trampkarze kończyli spotkanie z Górnikiem Kłodawa w świetnych nastrojach. Przed własną publicznością pokonali rywali 3:2. Sam wynik nie oddaje emocji, jakie dominowały w tym meczu. Warta przegrywała już 0:2, aby ostatecznie wyjść na prowadzenie i zatrzymać 3 punkty w Ruminie. Był to bardzo emocjonujący mecz i kolejny, w którym podopieczni Jerzego Banaszaka pokazali ogromną wolę walki.

Ostatni turniej w rundzie jesiennej rozegrał zespół orlików. Dwa zwycięstwa z zespołami z Tuliszkowa, remis z Górnikiem Konin oraz porażka z Oranje, zapewniły podopiecznym Dawida Płocharskiego III miejsce w klasyfikacji. Gdyby nie strata bramki w ostatnich sekundach spotkania z Górnikiem, Warta zakończyłaby rozgrywki na II miejscu.

W sobotę drużyna młodzików gościła we Wrześni. Gospodarze jednak nie byli zbyt gościnni i pokonali nasz zespół 18:0. Zawodnicy Warty pokazali kilka obiecujących zagrań. I to właśnie cieszy nas najbardziej. „Głowy do góry, gramy dalej” – skomentował na Facebookowym profilu Warty Rumin, Damian Markiewicz, trener młodzików. Przyłączamy się do tych słów i czekamy na kolejne spotkania młodzików.