Gramy dla Zosi

K.S. Warta Rumin wraz z Komitetem Organizacyjnym zapraszają na piknik rodzinny „Gramy dla Zosi”, który odbędzie się 25.06.2016r od godziny 15:00. Głównym celem imprezy jest zbiórka środków na leczenie 2 letniej Zosi Borkiewicz, która zachorowała na nowotwór złośliwy Neuroblastoma IV stopnia.

Zosia przebywa obecnie wraz z mamą na leczeniu w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Po zakończonej terapii w Polsce Zosię czeka długotrwałe i kosztowne leczenie za granicą.

Impreza jest także świetną okazją do podsumowania sezonu 2015/2016 wszystkich grup wiekowych naszego klubu. Wręczone zostaną pamiątkowe medale dla każdego zawodnika. Oprócz tego władze OZPN Konin udekorują drużynę seniorów z racji awansu do klasy „A”.

Na pikniku czekają nas same atrakcje:

Od 15:00 – kulinaria (grill, wata cukrowa, lody, ciasta, napoje zimne), sprzedaż losów w loterii fantowej, dmuchane miasteczko piłkarskie i zjeżdżalnie dla dzieci

15:00 – 17:00 strefa kibica pod namiotem – wspólne oglądanie meczu 1/8 finału Euro 2016 Polska – Szwajcaria

18:00 dekoracja wszystkich grup K.S. Warta Rumin

19:00 – losowanie nagród w loterii fantowej

Przez cały czas zabawa przy muzyce dla każdego – małego i dużego.

Zapraszamy wszystkich całymi rodzinami. Ma być bardzo ciepło, ale i o tym pomyśleliśmy. Zapewniamy kurtyny wodne i parasole ochronne.

Możesz pomóc Zosi i jednocześnie bardzo dobrze się bawić! Nie może nikogo zabraknąć