Inauguracja orlików i pewne zwycięstwo trampkarzy

W drugą sobotę września rozgrywki zainaugurowali Orlicy. Nasz klub znalazł się w grupie z dwoma zespołami Tulisii Tuliszków, Górnikiem Konin i Oranje Konin. Przypomnijmy, że w tej grupie wiekowej rozgrywki odbywają się w systemie turniejowym. Każdy zespół jest gospodarzem jednego turnieju w rundzie. Podopieczni Dawida Płocharskiego rywalizację rozpoczęli od zawodów w Tuliszkowie. Debiut wypadł bardzo dobrze, ponieważ zespół zajął III miejsce. Drużyna pokonała dwie ekipy z Tuliszkowa notując gorsze wyniki z drużynami Oranje i Górnika Konin.

Świetnie natomiast wypadli trampkarze młodsi. W III kolejce swojej ligi podopieczni Jerzego Banaszaka rozgromili na wyjeździe Wilki Wilczyn 0:6. To już drugie zwycięstwo zespołu w tegorocznych rozgrywkach. Cieszy postawa trampkarzy, a jeszcze bardziej cieszą postępy, jakie poczyniła ta właśnie drużyna.

Gratulujemy obu trenerom i czekamy na niedzielne meldunki ze Słupcy, gdzie w roli trenera zadebiutuje Damian Markiewicz, oraz z Rumina, gdzie Warta podejmie LZS Karszew w ramach pierwszej kolejki konińskiej B-klasy.