Jerzy Dudek odwiedził Wartę Rumin

Wydarzenie bez precedensu miało miejsce z udziałem Warty Rumin. Klub sportowy z liczącej niewiele ponad 600 mieszkańców miejscowości z terenu Gminy Stare Miasto odwiedził Jerzy Dudek. Wizyta słynnego bramkarza w Ruminie była nagrodą za zwycięstwo w wyzwaniu zrealizowanym w ramach programu Kluby Sportowe Orange.

Jerzy Dudek spotkał się z całym środowiskiem skupionym wokół klubu z Rumina. Na spotkanieprzybyli zawodnicy, trenerzy, działacze, kibice, sponsorzy oraz władze samorządowe. Wydarzenie rozpoczęła część oficjalna, podczas której miało miejsce powitanie wszystkich gości, wręczenie pamiątkowych upominków oraz emisja filmu przedstawiającego historię Warty Rumin.

Zaraz po tym rozpoczęła się część, na którą czekali najmłodsi przedstawiciele klubu – trening ze znakomitym gościem. W zajęciach uczestniczyła każda z czterech młodzieżowych grup funkcjonujących w rumińskim klubie. Jednak to nie był koniec atrakcji albowiem po części sportowej odbyło się spotkanie z Jerzym Dudkiem. W tej części goście mieli możliwość zadawania pytań utytułowanemu piłkarzowi. Spotkanie zakończyły wspólne zdjęcia oraz wręczanie autografów.

Nie wiem czy jeszcze kiedyś doświadczymy podobnych emocji, ale pewne jest, że te dzisiejsze pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Warta Rumin to klub, który powstał z marzeń, a dziś spełniło się jedno z nich – powiedział Bartłomiej Tarłowski odpowiedzialny za promocję w K.S. Warta Rumin.