Międzypokoleniowa solidarność

Przykład międzypokoleniowej solidarności w klubie dali trampkarze Warty Rumin, którzy wzięli na siebie ciężar odśnieżenia boiska na mecz z LMKS Czarni Brzeźno . Wspólnie z częścią zawodników pierwszej drużyny oraz trenerem nienagannie przygotowali nawierzchnię do zawodów.

To budująca postawa i wyraz prawdziwej klubowej wspólnoty. Zarząd klubu składa podziękowania trampkarzom i ich rodzicom: Jakubowi Roszakowi, Pawłowi Małasowi, Kamilowi Krzyżakowi, Wiktorowi Cieślakowi oraz Łukaszowi Urbańskiemu. Zarząd składa również podziękowania zawodnikom pierwszej drużyny: Łukaszowi Kotońskiemu, Mateuszowi Kucharczykowi, Mateuszowi Giezkowi, Arkadiuszowi Wesołowskiemu, Mateuszowi Kubickiemu, Łukaszowi Glajnychowi, Pawłowi Wiśniewskiemu oraz trenerowi Jerzemu Banaszakowi oraz panu Grzegorzowi Tarłowskiemu. Seniorzy po kilku godzinach walki ze śniegiem, pokazali hart ducha walcząc w osłabieniu przez kilkadziesiąt minut w meczu z Czarnymi Brzeźno. Wiele klubów, nawet tych renomowanych, nie poradziło sobie z zimową aurą. Trudności pogodowe pokazały, że Warta to jedna, wielka rodzina piłkarska i prawdziwa organizacyjna maszyna.