Mikołajkowy turniej Intermarche Cup

12 grudnia 2015r. odbył się mikołajkowy turniej piłkarski Intermarche CUP, który rozgrywany był pod patronatem Wójta Gminy - Ryszarda Nawrockiego. Udział w turnieju wzięło 6 drużyn. Oprócz gospodarza - Warty Rumin, wystąpiły następujące zespoły: Warta Kramsk, Sparta Konin, SP Żychlin oraz Młody Górnik I i Młody Górnik II.

Turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym". Po kilku godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców, jednak wynik był oczywiście sprawą drugorzędną. Najważniejsza była dobra zabawa i duch zdrowej sportowej rywalizacji. I miejsce zajął niepokonany Młody Górnik II, którego trenerem był Radosław Skalski. Gospodarze imprezy - Warta Rumin, którą trenuje Dawid Płocharski, zajęli świetne II miejsce. Na najniższym stopniu podjum uplasowała się Warta Kramsk pod wodzą trenera Pawła Mikołajczyka. Czwarte miejsce wywalczyła SP Żychlin. Kolejne miejsca zajęli: CKS Sparta Konin i Młody Górnik I.

Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Stamblewski z Młodego Górnika II. Tytuł najlepszego bramkarza przyznany został golkiperowi Warty Rumin - Marcelemu Maciejewskiemu, zaś królem strzelców został Jakub Piechocki z Warty Kramsk.

Klub Sportowy Warta Rumin składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli zorganizować tegoroczny turniej, a w szczególności Państwu Sylwii i Jackowi Berger - właścicielom supermarketu Intermarche w C.H. Ferio oraz Wójtowi Gminy Ryszardowi Nawrockiemu. Dziękujemy zawodnikom, trenerom i rodzicom