Pokazali zęby i wrócili na fotel lidera

Spotkanie z Mirkiem Adamów można już teraz potraktować jako wypadek przy pracy. Potwierdził to niedzielny, zwycięski mecz z KP Zryw Dąbie. Imponująca wygrana 6:2, zaangażowanie i wola walki to dowody na to, że w Warcie nurt wzbiera we właściwym kierunku.

Festiwal strzelecki rozpoczęli i zakończyli goście, jednak to było całkowicie za mało na rozgrywającą świetne spotkanie Wartę Rumin. 6 goli strzelonych w interwale pomiędzy pierwszą i ostatnią bramką meczu, to pokaz siły zespołu z Rumina. Bardzo dobre zawody zagrał Michał Roszak oraz wprowadzony po przerwie Krystian Urycki. Obaj zawodnicy zdobyli po dwie bramki dla Warty. Po jednym trafieniu dodali Damian Dzwoniarski, po skutecznym wykonaniu rzutu karnego, oraz prowadzący w klasyfikacji strzelców konińskiej B-klasy, Michał Marczak. Między słupkami nieobecnego Arkadiusza Kmieczyńskiego, bardzo dobrze zastąpił Tomasz Desecki. Jednak na wyróżnienie zasłużył cały zespół.

Zwycięstwo w meczu z KP Zryw Dąbie oraz porażka Mirka Adamów w spotkaniu z KS Mostki, spowodowały, że Warta po tygodniowej przerwie powróciła na fotel lidera. Wyzwaniem dla zespołu będzie utrzymanie tej pozycji po pierwszej rundzie.

Bardzo ciekawie zapowiada się ostatnia kolejka rundy jesiennej. Oprócz pojedynku Warty z GKS Osiek Mały, z uwagą przyglądać się spotkaniom KP Zryw Dąbie z Mirkiem Adamów oraz KS Mostki z MKS Zryw Dąbie.

Skład Warty Rumin: T.Desecki, M.Kucharczyk, P.Walczak, Z.Tarlowski(65' Ł.Zajaczkowski), M.Giezek, D.Dzwoniarski(60' B.Galarowicz),A.Wesolowski,M.Roszak,M.Bartczak(46' K.Urycki 46),K.Matuszak, M.Marczak(80' Przybylski). Pozostali rezerwowi: S.Antczak,A.Szymczak,J. Smorawski.