Road Show z Wartą Rumin

Road Show z udziałem Marcian Urbasia, Artur Siódmiaka, Tomasza Jankowskiego oraz Jerzego Dudka to sportowe święto, w którym udział wzięła Warta Rumin. Zespoły uczestniczące w programie Kluby Sportowe Orange rywalizowały ze sobą w miniony czwartek w hali sportowej Poznańskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Drużyny mierzyły się ze sobą w dwóch fazach rozgrywek pod okiem trenerów oraz Ambasadorów programu. Głównym celem spotkania była integracja sportowych środowisk z mniejszych miejscowości oraz zmagania w duchu fair-play. Każdy zespół mógł odbyć profesjonalny trening z mistrzami sportu oraz sprawdzić się w wykonywaniu różnorodnych ćwiczeń. Każda drużyna liczyła 14 zawodników oraz 2 trenerów.

„Była to dla nas wyjątkowa okazja, aby spotkać najlepszych polskich sportowców oraz sprawdzić się w konkurencjach z różnymi drużynami. Dzięki nam idea programu trafiła do zespołów z naszego powiatu, dzięki czemu mogliśmy wspólnie spotkać się i trenować pod fachowym okiem szkoleniowców różnych dyscyplin” – powiedział Bartłomiej Tarłowski, koordynator programu w Klubie Sportowym Warta Rumin.