Warta Rumin na turnieju w Liskowie (galeria zdjęć)

21 stycznia podopieczni Dawida Płocharskiego wzięli udział w turnieju rocznika 2006 rozegranym w Liskowie koło Kalisza. W rozgrywkach uczestniczyło 10 drużyn, a Warta Rumin zakończyła rywalizację na V miejscu.

Turniej był bardzo dobrze obsadzony, ponieważ uczestniczyły w nim następujące drużyny: Boruta Zgierz, Calisia Kalisz, Gorzyczanka Gorzyce, Termy Uniejów, Stal Pleszew, Dobroczanka Pępowo, Pelikan Nowy Koralew, Pogoń Nowe Skalmierzyce I i II oraz Warta Rumin.

Dzięki zajęciu III miejsca w grupie eliminacyjnej, Warta Rumin awansowała do grupy mistrzowskiej zajmując ostatecznie V miejsce w całym turnieju.

Warta Rumin wystąpiła w następującym składzie: Hubert Gradecki, Jakub Żabierej, Jakub Lisiak, Jan Roszak, Marceli Maciejewski, Marcel Szymczak, Jakub Krzyżak, Igor Pogoda, Leon Janowski, Szymon Pińciak.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji wyjazdu na turniej w Liskowie.