Zaprosiliśmy Jerzego Dudka

Odbyć trening z Jerzym Dudkiem to nasze marzenie. Jak tylko dotarła do nas informacja o tym wyzwaniu, nie mieliśmy wątpliwości, że zrobimy wszystko, aby wielokrotny reprezentant Polski zawitał do naszego Klubu Orange.

Od początku wiedzieliśmy, że przygotujemy film. Film miał ukazać dynamicznie działający klub, który daje możliwości trenowania piłki nożnej każdemu adeptowi tej dyscypliny w przyjaznym środowisku wśród osób z pasją. Film miał opierać się na krótkich wypowiedzi zawodników, trenerów i kibiców na temat naszego klubu i Jerzego Dudka. Osoby, które wypowiadały się musiały również odpowiedzieć na pytanie dlaczego Jerzy Dudek ma pojawić się w Ruminie. W tle miały być widoczne ujęcia z treningu grupy młodzieżowej naszego klubu. Łącznie posiadamy 4 takie grupy (trampkarze, młodziki, orliki, przedszkole).

W trakcie rozmów i dyskusji o tym wyzwaniu do jego realizacji włączyła się zaprzyjaźniona organizacja Carp Elegance Konin. Nasza znajomość rozpoczęła się od wspólnie zorganizowanego charytatywnego meczu piłki nożnej, co miało miejsce latem tego roku. Jacek Sypniewski, członek Carp Elegance Konin, zadeklarował, że zajmie się nagraniem ujęć oraz montażem zdjęć.

Zebranie materiałów oraz przygotowanie ostatecznej wersji filmu trwało ok. 10 dni. Ostatecznie prawie w 100% udało nam się zrealizować plan związany z zaproszeniem najlepszego polskiego bramkarza. A efekt? Jesteśmy dumni i bardzo mocno wierzymy w to, że Jerzy Dudek zawita do Rumina.

Zadbamy o odpowiednią oprawę spotkania. Zaprosimy media, przedstawicieli samorządu, kibiców i co najważniejsze wszystkich naszych zawodników. Przygotujemy dla naszego gościa odpowiedni poczęstunek i zapamiętamy te chwile do końca życia.