Znamy plan przygotowań do rundy rewanżowej

Znamy plan przygotowań do  rundy rewanżowej

Znamy plan przygotowań do rewanżowej rundy sezonu 2016/2017. Piłkarze Warty Rumin rozpoczną od obozu treningowego w Poroninie, po czym rozegrają serię 5 meczów kontrolnych. Należy zaznaczyć, że zespół seniorów, do którego dołączy kilku młodzieżowców, pierwszy raz w historii weźmie w wyjazdowym obozie przygotowawczym. Do rundy wiosennej chcemy się solidnie przygotować, a plan działania mamy już praktycznie określony – powiedział Jerzy Banaszak, trener Warty Rumin. W styczniu dominować będą treningi na hali oraz zajęcia na siłowni.

Plan przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2016/2017

• 4-11 lutego- obóz szkoleniowy w Poroninie

Mecze kontrolne - godziny i miejsce rozegrania meczów zostaną podane w późniejszym terminie.

• 26 lutego – Czarni Brzeźno (A-klasa, grupa 1)
  • 6 marca – Polanin Strzałkowo (klasa okręgowa)
  • 12 marca – Kasztelania Brudzew (klasa okręgowa)
  • 19 marca – CKS Zbiersk (A-klasa , grupa 1, OZPN Kalisz – 10 miejsce po rundzie jesiennej)