Porażka na początek rundy wiosennej

Nie udał się rewanż Warty Rumin w meczu z Sokołem II Kleczew. Przegrywamy pierwszy mecz rundy wiosennej 4:2.

• Na wyjazd nie pojechało kilku kluczowych zawodników, przez co mecz rozgrywaliśmy tylko z jednym piłkarzem na ławce rezerwowych.
  • Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.
  • W drugiej połowie prowadziliśmy 2:1, jednak rywal bardzo szybko doprowadził do wyrównania.
  • Kuriozalne błędy i kiepski stan murawy doprowadziły do utraty kolejnych goli i w efekcie do porażki Warty Rumin w tym meczu.
  • Udany debiut w naszym klubie zaliczył Damian Markiewicz, który dla naszego zespołu zdobył 2 gole.
  • Rywal był dzisiaj do pokonania, dlatego żałuję straconej szansy na zdobycz punktową – powiedział po meczu Jerzy Banaszak, trener Warty Rumin.