Sportowa sobota

Przed nami sobota sportowych emocji. Już o 10.00 na Orliku w Starym Mieście odbędzie się turniej grupy Orlik-Żak, którego gospodarzem będzie Warta Rumin. Podopieczni Dawida Płocharskiego zajmują 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 15 punktów (zobacz tabelę). Z kolei o pierwsze punkty ligowe w grupie młodzików starszych rywalizować będą w Strzałkowie miejscowy Polanin z Wartą Rumin, którą poprowadzi Paweł Wiśniewski (zobacz tabelę). Największe emocje rozpoczną się po południu. O 16.00 na boisku w Ruminie rozpocznie się mecz pomiędzy Wartą, a SKP II Słupca. To bardzo ważny mecz dla podopiecznych Przemysława Wełnickiego. Kibice wierzą, że właśnie w tym spotkaniu nastąpi przełamanie złej passy i Warta zdobędzie pierwsze punkty w tym sezonie i opuści ostatnie miejsce w tabeli (zobacz tabelę). Liczymy, że dzień zamknie równie udany mecz Polski z Niemcami. Trzymamy kciuki za naszych.