zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
2:1
Mirek Adamów
KP Zryw Dąbie
9:1
GKS Osiek Mały
Warta Rumin
19:0
LZS Karszew
Piast Grodziec
2:0
KS Mostki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
0:0
Piast Grodziec
Mirek Adamów
3:1
GKS Osiek Mały
LZS Karszew
1:6
KP Zryw Dąbie
KS Mostki
1:1
Warta Rumin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Zryw Dąbie
1:1
KS Mostki
Piast Grodziec
2:4
Mirek Adamów
Warta Rumin
4:0
MKS Dąbie
GKS Osiek Mały
6:1
LZS Karszew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
2:0
KP Zryw Dąbie
Piast Grodziec
2:3
Warta Rumin
Mirek Adamów
4:0
LZS Karszew
KS Mostki
4:2
GKS Osiek Mały
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Rumin
0:1
Mirek Adamów
GKS Osiek Mały
1:3
MKS Dąbie
LZS Karszew
3:2
KS Mostki
KP Zryw Dąbie
1:2
Piast Grodziec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
8:1
LZS Karszew
Warta Rumin
6:2
KP Zryw Dąbie
Mirek Adamów
1:3
KS Mostki
Piast Grodziec
5:1
GKS Osiek Mały
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Mały
0:3
Warta Rumin
LZS Karszew
1:6
Piast Grodziec
KS Mostki
2:1
MKS Dąbie
KP Zryw Dąbie
0:2
Mirek Adamów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Mały
1:8
KP Zryw Dąbie
Mirek Adamów
1:1
MKS Dąbie
LZS Karszew
1:6
Warta Rumin
KS Mostki
1:2
Piast Grodziec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Rumin
2:0
KS Mostki
GKS Osiek Mały
4:3
Mirek Adamów
Piast Grodziec
3:0
MKS Dąbie
KP Zryw Dąbie
5:0
LZS Karszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
4:5
Warta Rumin
Mirek Adamów
1:7
Piast Grodziec
LZS Karszew
1:3
GKS Osiek Mały
KS Mostki
3:2
KP Zryw Dąbie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Rumin
2:3
Piast Grodziec
GKS Osiek Mały
1:1
KS Mostki
LZS Karszew
11:1
Mirek Adamów
KP Zryw Dąbie
3:6
MKS Dąbie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Dąbie
14:4
GKS Osiek Mały
Mirek Adamów
0:3
Warta Rumin
Piast Grodziec
5:2
KP Zryw Dąbie
KS Mostki
9:0
LZS Karszew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Osiek Mały
1:2
Piast Grodziec
LZS Karszew
3:5
MKS Dąbie
KS Mostki
3:0
Mirek Adamów
KP Zryw Dąbie
1:3
Warta Rumin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Grodziec
11:0
LZS Karszew
MKS Dąbie
6:1
KS Mostki
Warta Rumin
3:0*
GKS Osiek Mały
Mirek Adamów
0:9
KP Zryw Dąbie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości