zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
2:1
Piast Grodziec
ZKS Zagórów
3:2
GKS Rzgów
Warta Rumin
3:0
Orły Huta Łukomska
LKS Ślesin
9:3
Orlik Miłosław
Victoria Września
1:0
Warta Krzymów
Warta Kramsk
1:6
Warta Pyzdry
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
9:1
ZKS Zagórów
Czarni Brzeźno
2:3
Warta Kramsk
Orły Huta Łukomska
1:2
GKS Rzgów
Warta Rumin
1:1
LKS Ślesin
Warta Pyzdry
5:2
Victoria Września
Orlik Miłosław
3:1
Piast Grodziec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
2:0
GKS Rzgów
ZKS Zagórów
1:2
Warta Pyzdry
LKS Ślesin
4:1
Orły Huta Łukomska
Victoria Września
1:1
Czarni Brzeźno
Warta Kramsk
0:6
Orlik Miłosław
Piast Grodziec
1:5
Warta Rumin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
2:1
ZKS Zagórów
Orły Huta Łukomska
1:2
Warta Krzymów
Warta Rumin
5:0
Warta Kramsk
LKS Ślesin
3:1
Piast Grodziec
Warta Pyzdry
5:0
GKS Rzgów
Orlik Miłosław
2:1
Victoria Września
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
4:2
Warta Pyzdry
ZKS Zagórów
2:2
Orlik Miłosław
Victoria Września
2:3
Warta Rumin
GKS Rzgów
3:1
Czarni Brzeźno
Warta Kramsk
1:6
LKS Ślesin
Piast Grodziec
3:2
Orły Huta Łukomska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Brzeźno
1:2
Warta Krzymów
Orły Huta Łukomska
2:5
Warta Pyzdry
Warta Rumin
4:2
ZKS Zagórów
LKS Ślesin
3:0
Victoria Września
Orlik Miłosław
5:0
GKS Rzgów
Piast Grodziec
4:2
Warta Kramsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
3:0
Orlik Miłosław
ZKS Zagórów
0:7
LKS Ślesin
Orły Huta Łukomska
1:0
Warta Kramsk
Warta Pyzdry
4:0
Czarni Brzeźno
Victoria Września
6:1
Piast Grodziec
GKS Rzgów
3:0
Warta Rumin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
2:3
Czarni Brzeźno
Warta Rumin
1:1
Warta Krzymów
LKS Ślesin
7:0
GKS Rzgów
Orlik Miłosław
1:4
Warta Pyzdry
Warta Kramsk
0:2
Victoria Września
Piast Grodziec
2:0
ZKS Zagórów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
1:0
LKS Ślesin
Czarni Brzeźno
0:4
Orlik Miłosław
ZKS Zagórów
2:0
Warta Kramsk
Warta Pyzdry
2:1
Warta Rumin
Victoria Września
5:2
Orły Huta Łukomska
GKS Rzgów
2:3
Piast Grodziec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Huta Łukomska
0:1
Orlik Miłosław
Warta Rumin
2:1
Czarni Brzeźno
LKS Ślesin
1:3
Warta Pyzdry
Victoria Września
5:0
ZKS Zagórów
Warta Kramsk
3:1
GKS Rzgów
Piast Grodziec
1:4
Warta Krzymów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
5:1
Warta Kramsk
Czarni Brzeźno
1:1
LKS Ślesin
ZKS Zagórów
1:2
Orły Huta Łukomska
Warta Pyzdry
5:0
Piast Grodziec
GKS Rzgów
0:0
Victoria Września
Orlik Miłosław
2:1
Warta Rumin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Pyzdry
8:2
Warta Kramsk
GKS Rzgów
2:0
ZKS Zagórów
Orlik Miłosław
1:1
LKS Ślesin
Orły Huta Łukomska
0:1
Warta Rumin
Piast Grodziec
4:3
Czarni Brzeźno
Warta Krzymów
1:2
Victoria Września
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ślesin
3:1
Warta Rumin
GKS Rzgów
1:0
Orły Huta Łukomska
Warta Kramsk
3:1
Czarni Brzeźno
Piast Grodziec
0:0
Orlik Miłosław
Victoria Września
0:0
Warta Pyzdry
ZKS Zagórów
0:4
Warta Krzymów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Kramsk
4:6
Orlik Miłosław
Warta Pyzdry
2:0
ZKS Zagórów
GKS Rzgów
1:1
Warta Krzymów
Czarni Brzeźno
0:0
Victoria Września
Orły Huta Łukomska
1:2
LKS Ślesin
Warta Rumin
1:3
Piast Grodziec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Rzgów
- : -
Warta Pyzdry
Warta Kramsk
- : -
Warta Rumin
ZKS Zagórów
- : -
Czarni Brzeźno
Victoria Września
- : -
Orlik Miłosław
Piast Grodziec
- : -
LKS Ślesin
Warta Krzymów
- : -
Orły Huta Łukomska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości