Rywalizację rozpoczynają młodzi

Dziś,to jest 13 września,rywalizacjęw ramach rozgrywek organizowanych przez OZPN Konin rozpoczynają najmłodsi zawodnicyWarty Rumin. Pierwszy raz w historii nasz klub reprezentować będą dwie młodzieżowe drużyny w kategoriach wiekowych: młodzik starszy oraz orlik-żak. Trenerem starszego rocznika jest Paweł Wiśniewski. Najmłodszych i debiutujących w oficjalnych rozgrywkach szkoli Dawid Płocharski. W pierwszej kolejce młodzicy podejmować będą u siebie Victorię Września. Natomiast żacy pojadą na turniej do Orchowa. Więcej informacji w rozwinięciu artykułu.

Młodzicy starsi rywalizować będą z następującymi drużynami: Victoria Września, Strażak Licheń, SKP Słupca, Górnik Konin, LKS Ślesin, Polanin Strzałkowo, Błękitni Psary Polskie.

Orlicy trafili do grupy, gdzie w systemie turniejowym mierzyć się będą z: Hetmanem Orchowo, SKP Słupca, ZKS Zagórów i Oranje Konin.