Warta Mistrzem - Dziękujemy

Rywalizacja o miano najlepszej drużyny gminy Stare Miasto rozstrzygnięta została dopiero dziś. Do ostatniej kolejki o to miano grały zespoły Warty Rumin i SP Żychlin. Warta pokonała dziś Efce Bakaland 2:1 i dzięki lepszemu bilansowi bezpośrednich spotkań zajęła pierwsze miejsce.

SP Żychlin bowiem również wygrał – 2:0 ze Starym Miastem – przez co obie drużyny zgromadziły na swoich kontach równą liczbę punktów – po 42. Na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Starego Miasta, mając na koncie 29 punktów. Zaledwie dwa oczka gorsza była drużyna Efce Bakaland.

Grupę o miejsca 5-8 wygrała Modła, ulegając jednak w ostatniej kolejce szóstej w tabeli drużynie Oldboys Stare Miasto. Modła zakończyła sezon z 28 punktami na koncie, oldboye – z szesnastoma. Rywalizację o siódme miejsce wygrał Lisiec Młodzi, pokonując w bezpośrednim meczu Główiew 5:0.

Dwa wyróżnienia indywidualne powędrowały do drużyny Starego Miasta. Królem strzelców ligi z 32 trafieniami na koncie został Dawid Płocharski. Najlepszym bramkarzem wybrano natomiast Łukasza Kotońskiego.