Turniej o Puchar Wójta Gminy Stare Miasto

Pięć zespołów rywalizowało w ostatni weekend czerwca w Ruminie w turnieju o Puchar Wójta Gminy Stare Miasto. Najlepsi w tej rywalizacji okazali się piłkarze ze Starego Miasta, którym udało się po to trofeum sięgnąć po raz pierwszy. Drugie miejsce zajęli gospodarze – Wart Rumin. Na trzecim miejscu podium stanęła drużyna z Żychlina.

Czwarte miejsce przypadło piłkarzom z Modły, a piątą lokatę wywalczył drugi zespół Starego Miasta. Po raz trzeci z rzędu tytuł króla strzelców wywalczył Michał Marczak z Warty Rumin.

Dla czterech najlepszych drużyn przewidziano nagrody w postaci talonów na zakup sprzętu piłkarskiego. Wartość nagród wyniosła 1000 zł.

Organizatorem turnieju była Gmina Stare Miasto w porozumieniu z Wartą Rumin. Zwycięzcy otrzymali Puchar Wójta Gminy Stare Miasto. Koordynatorem zawodów był Paweł Wiśniewski.