Wyjątkowy weekend

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo emocjonująco. W sobotę rywalizację o ligowe punkty rozpoczną najmłodsze grupy wiekowe Warty Rumin. O 11.00 na boisku w Ruminie młodzicy starsi zmierzą się z SKP Słupca. Podopieczni Pawła Wiśniewskiego w poprzednim tygodniu ulegli na wyjeździe Strażakowi Licheń 3:5 (zobacz tabelę po 2 kolejkach). Kolejny turniej rozegrają orlicy, którzy dla odmiany udadzą się do Słupcy. W poprzednim tygodniu, podobnie, jak podczas inauguracji rozgrywek, podopieczni Dawida Płocharskiego zajęli 3 miejsce odnosząc 2 zwycięstwa i notując tyle samo porażek (zobacz tabelę po 2 turniejach). Najciekawiej będzie o godz. 15.00. Wówczas rozegrany zostanie mecz Warta Rumin - Przyjaciele. Przyjazd na turniej zapowiedzieli Ryszard Nawrocki, Wójt Gminy Stare Miasto, radni Gminy Stare Miasto, ks. MIrosław Dereszewski, Proboszcz Parafii w Starym Mieście, wszyscy dotychczasowi trenerzy Warty Rumin: Jarosław Kawka, Janusz Piotrowski i Przemysław Wełnicki, a także byli i obecni zawodnicy oraz działacze Warty. Nie zabraknie konińskich mediów. Zawody poprowadzi Arkadiusz Zajączkowski, sędzia OZPN Konin, a wcześniej pomocnik w Warcie Rumin. Dla kibiców przewidziano moc atrakcji i konkursów z nagrodami. Zwieńczeniem całego weekendu będzie niedzielny mecz o pierwsze punkty Warty w A-klasie. Rywalem biało-niebieskich będą Czarni Brzeźno (zobacz tabelę po 4 kolejkach). Początek o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy.