Znamy terminarz rozgrywek

OZPN Konin ogłosił terminarze rozgrywek sezonu 2014/2015. Warta Rumin, podobnie jak w poprzednim, sezonie występować będzie w I grupie klasy A. Wówczas zespół z Rumina zajął VII miejsce z liczbą 28 punktów, co było najlepszym osiągnięciem w historii występów klubu w tej klasie rozgrywek. W nowym sezonie do grupy, w której występować będzie Warta dołączy: Tulisia Tuliszków, spadkowicz z okręgówki, Orły Huta Łukomska - zespół, który awansował z B-klasy oraz Czarni Brzeźno. Czarni zajmą miejsce Górnika II Konin. Przypomnijmy, że do klasy okręgowej awansowała Sparta Sklejka Orzechowo, a do B-klasy ostatecznie spadł Fanclub Dąbroszyn. Pierwszy mecz nowego sezonu Warta rozegra 31 sierpnia przed własną publicznością. Rywalem będzie Tulisia Tuliszków. Zobacz cały terminarz rundy jesiennej (kliknij tutaj)