Nowy sponsor Warty Rumin

Sklep sportowy Maxi-Sport.pl został sponsorem Warty Rumin. Jego właścicielem jest Paweł Wiśniewski, wiceprezes klubu. Sklep oferuje szeroki wybór sprzętu piłkarskiego znanych marek takich jak Zina, Jako, Saller, Adidas czy Nike. Siedziba sklepu znajduje się przy ulicy Kleczewskiej 23 w Koninie. Produkty można również nabywać przez Internet pod linkiem (kliknij tutaj). Sklep Pawła Wiśniewskiego już od dłuższego czasu wspiera klub w postaci fundowania lekkiego sprzętu sportowego i odzieży sportowej. Teraz możemy ogłosić naszą współpracę oficjalnie. Grono sponsorów powiększa się, o czym jest nam miło informować naszych sympatyków. Na początku stycznia przekażemy komunikat o kolejnej firmie, która będzie wspierać klub.