Zakład Usługowy JANIAK II sponsorem Warty Rumin

Zakład Usługowy „JANIAK II” z Krągoli został kolejnym sponsorem Warty Rumin. Firma, której właścicielem jest Janusz Janiak będzie wspierać klub finansowo przekazując regularnie (raz w miesiącu) zadeklarowaną kwotę. Dotychczas firma wspierała wielokrotnie klub poprzez świadczenie darmowych usług ciężkim sprzętem. Od tej pory współpraca ma charakter długofalowy. Zakład Usługowy „JANIAK II” działa na polskim rynku od 1990 roku i świadczy usługi głównie na terenie woj. wielkopolskiego, ale także na terenie całego kraju. Firma specjalizuje się głównie w usługach dźwigowych. Dodatkowo świadczy prace w zakresie podnośników koszowych oraz złomowania pojazdów. Założeniem firmy jest zaspokajanie potrzeb klientów poprzez świadczenie wysokiego standardu usług w sposób solidny, bezpieczny i gwarantujący powodzenie każdego podjętego zlecenia.